Wczytuję dane...
Model: Friggisano 2.0
Kod producenta: G10136
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Mini piekarnik G3Ferrari Friggisano 2.0 czarny

UWAGA: PRODUKT PO ZWROCIE, WIDOCZNE ŚLADY UŻYTKOWANIA, STAN: BARDZO DOBRY

Cechy produktu:

  • Komora o pojemności11 litrów i oświetlenie wewnętrzne
  • Wielofunkcyjność: połączenie frytkownicy powietrznej, smażenia, pieczenia, zapiekania, opiekania, rozmrażania i podgrzewania.
  • Taca z nieprzywierającą powłoką z funkcją zbierania tłuszczu
  • 2 perforowane blachy nieprzywierające do pieczenia na wielu poziomach
  • Kosz, akcesorium do szaszłyków, rożna, uchwyt i ze stali nierdzewnej
  • Regulowana temperatura (80 ° - 200 ° C) - Timer 60 minut
  • Wyświetlacz cyfrowy
  • 9 gotowych programów: rożen, pizza, frytki, mięso i szaszłyki, ryby i skorupiaki, warzywa, kurczak, desery, podgrzewanie
  • Antypoślizgowe nóżki
  • Akcesoria: 3 tace, kosz, szaszłyki, rożen, rączka
  • Zasilanie: AC 230V ~ 50 / 60Hz
  • Moc: 1500 W
  • Wymiary (szer. X wys. X gł.): 33 x 36 x 34 cm
  • Waga: 7,5 kg

Friggisano 2.0 to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwoli Ci gotować zdrowo, bez utraty smaku i oszczędzania energii

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

MAGAZYN: 1B

Szablony produktu

  • Cechy dodatkowe:

    funkcja dodatkowego podgrzewania,LCD,łatwy do czyszczenia,tacka do pieczenia

  • EAN (GTIN):

    8056095876442

  • Komunikacja:

    lampka kontrolna,sygnał dźwiękowy,timer,wyświetlacz

  • Moc:

    1500

  • Otwieranie drzwi:

    do dołu

  • Pojemność:

    11

  • Stan:

    Używany

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:

    14

Polecamy