Wczytuję dane...
Model: Onyxx
Kod producenta: 4334620804
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Kask Uvex Onyxx r. XXS/XS 4334620804

Opis produktu

Uvex Onyxx to kask jeździecki w konstrukcji inmould, łączący w sobie najwyższą ochronę oraz wygodę użytkowania. Dedykowany specjalnie dla dzieci i młodzieży. Wyjątkowo lekki, o bardzo dobrej wentylacji. Wnętrze kasku wyścielone jest oddychającą wkładką, zapewniającą komfort termiczny nawet podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Wyściółka jest demontowana i może być prana.

Zastosowany system 3D IAS pozwala na regulację w trzech wymiarach, dzięki czemu perfekcyjnie dopasujemy kask do obwodu i wysokości głowy.

Posiada także system MONOMATIC, który umożliwia łatwe zapinanie i rozpinanie kasku jedną ręką w każdych warunkach.

Kask wyprodukowany w Niemczech. Spełnia wszystkie zapisy obowiązującej normy VG1 01.040 2014-12 .

Producent

UVEX  jest światowym liderem wśród producentów sprzętu ochrony osobistej  niezbędnych podczas pracy, uprawiania sportu oraz wypoczynku. Założona w 1926 roku firma rodzinna, zatrudnia aktualnie ponad 3200 pracowników i obejmuje 48 oddziałów w 22 krajach. Siedzibą zarządu jest Fűrth w północnej Bawarii.

"OCHRONA LUDZI" jest misją firmy - jej głównym celem i motywacją do dalszego działania i rozwoju. "Made in Uvex" - to deklaracja jakości, wysokich standardów, nowoczesnych technologii i rozwiązań. Bezkompromisowość i konsekwencja w dziedzinie jakości, innowacyjność, zaangażowanie, fachowość oraz entuzjazm  pracowników - to główne powody zaufania klientów.

KATALOG: 5A

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  4043197293479

 • Obwód głowy: 

  49 - 54

 • Płeć: 

  chłopiec,dziewczynka

 • Stan: 

  Nowy

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.28

Polecamy