Wczytuję dane...
Kod producenta: 798357218635
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: MOIN

Odkurzacz wągrów Moin GM001 4 końcówki plus Unny

Uwagi: produkt powystawowy, stan idealny

Opakowanie uszkodzone pod wpływem magazynowania.

Oferta sprzedaży obejmuje wyłącznie elementy widoczne na zdjęciach.

Silne ssanie próżniowe zaskórników

Urządzenie do usuwania zaskórników wyposażone w bardzo silny poziom ssania, maks. 60 kp, głębsze czyszczenie skóry. Skutecznie czyści olej, zaskórniki, tłuszcz i trądzik w zatkanych porach. Zwiększa również ukrwienie i elastyczność skóry, oczyszcza skórę, napina skórę, wygładza drobne zmarszczki. Pomaga odzyskać najlepszą kondycję skóry po ciągłym stosowaniu przez 2-5 tygodni.

Wielofunkcyjny i profesjonalny

Odkurzacz porów przeznaczony jest do różnych typów skóry. Z przyciskiem zasilania, regulowanym z 3 poziomami intensywności. W międzyczasie ma 4 głowice ssące do różnych warunków skóry: czyszczenie zaskórników, usuwanie oleju z brudu, redukcja martwego naskórka i drobnych zmarszczek, masowanie i napinanie skóry.

Bezpieczne i przenośne  wykonane z materiałów ABS, narzędzie do oczyszczania zaskórników wykorzystuje skuteczne fizyczne podejście do rozwiązywania typowych problemów skórnych. Tymczasem jest wyposażony w kabel USB do ładowania, wbudowaną baterię 450 mAh, 60 minut ładowania, ponad 100 minut pracy. Zgodny z zasadami inżynierii ludzkiego ciała i przenośną konstrukcją, łatwy do przenoszenia. Możesz cieszyć się profesjonalną pielęgnacją skóry kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Idealny wybór jako niespodzianka

Zawiera dodatkowe narzędzia do usuwania zaskórników (w entrezaninie na dnie pudełka), co jest niespodzianką, która pomaga całkowicie usunąć skórę. Główny kolor bieli inkrustowany jest dopasowanym złotym kolorem, który jest subtelny i luksusowy. W połączeniu z pięknymi różami będzie piękną niespodzianką.

Wskazówki

Przed użyciem środka do usuwania zaskórników otwórz pory twarzy gorącym ręcznikiem lub parą. Przy rozsądnym poziomie ssania nie zasysaj w ustalonym miejscu dłużej niż 2 sekundy, poruszaj się w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu porów. Po użyciu należy użyć zimnej wody, aby przywrócić leczone pory.

Katalog: 28B

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  798357218635

 • Stan: 

  Powystawowy

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.25

 • Zasilanie: 

  akumulatorowe,bateryjne,sieciowe,sieciowo-akumulatorowe,brak

Polecamy