Wczytuję dane...
Model: 055G1200
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Inhalator Pari Boy Free z membranami wibracyjnymi

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE OTWARTE/NARUSZONE, WIDOCZNE DELIKATNE ZADRAPANIA Z JEDNEJ STRONY

Charakterystyka produktu

  • Przenośny inhalator o dużej wydajności
  • Niemalże bezgłośna praca
  • Z innowacyjną technologią wibrującej membrany
  • Do użytku z zasilaniem sieciowym i bateryjnym
  • Nie wymaga konserwacji

Zastosowanie produktu

  • Do leczenia schorzeń dróg oddechowych
  • Pielęgnuje drogi oddechowe i zapobiega przeziębieniom
  • Optymalny do stosowania u niemowląt i dzieci
  • Dla dorosłych, dzieci od 3 lat i niemowląt o wadze od 2,5 kg

Kompaktowy i lekki inhalator PARI BOY® free wyróżnia się wysokim wydatkiem aerozolu z dużą zawartością cząstek respirabilnych. Nadaje się do leczenia chorób układu oddechowego, pielęgnuje drogi oddechowe i zapobiega przeziębieniom. W zależności od potrzeb może być zasilany sieciowo lub bateryjnie, dzięki czemu doskonale nadaje się do użytku mobilnego.

Inhalator firmy PARI może być stosowany u dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat, a w połączeniu z maską SMARTMASK wchodzącą w zakres dostawy, także u niemowląt o wadze od 2,5 kg. Charakteryzuje się prawie bezgłośną pracą, dzięki czemu inhalacja może odbywać się bez rozpraszania niemowląt i dzieci. Dla pacjentów, którzy nie mogą wykonywać wdechów przez ustnik, opcjonalnie dostępne są maski do inhalacji PARI dla dorosłych (> 4 lat).

Szczegóły produktu

  • PARI BOY® free
  • Przenośny inhalator z innowacyjną technologią wibrującej membrany
  • Wysoki wydatek aerozolu z dużą zawartością cząstek respirabilnych
  • Niemalże bezgłośna praca
  • Kompaktowy i lekki, także do użytku mobilnego
  • Możliwość refundacji
  • Łatwe użytkowanie i czyszczenie
  • Nie wymaga konserwacji
  • Stany pracy są sygnalizowane za pomocą diod LED i sygnałów dźwiękowych

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 45

Szablony produktu

  • EAN (GTIN):

    4260020437569

  • Skład zestawu:

    maska dla dzieci,torba transportowa,ustnik

  • Stan:

    Powystawowy

  • Zasilanie:

    akumulatorowe

Polecamy