Wczytuję dane...
Kod producenta: 8053677638047
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Podgrzewacz do wosku w puszce 150 W PO ZWROCIE

UWAGA: PRODUKT Z PO ZWROCIE, WIDOCZNE ŚLADY UŻYTKOWANIA, OPAKOWANIE ZASTEPCZE

  • Producent: Biemme Italy Group srl (Włochy)
  • Pojemność: 800 ml
  • Moc: 150 W

Podgrzewacz przeznaczony jest do podgrzewania wosku miękkiego zamkniętego w puszkach o pojemności 800 ml.

Urządzenie jest bezpieczne i łatwe w obsłudze, szybko podgrzewa wosk. Znakomicie nadaje się ono do użytku w domu, jak również w salonie kosmetycznym.

Cechy podgrzewacza do wosku Liberty:

  • nowoczesny, minimalistyczny design,
  • regulacja temperatury zabezpieczająca wosk przed "spaleniem",
  • szeroki zakres temperatur umożliwiający podgrzanie każdego rodzaju wosku,
  • kontrolka informująca o pracy urządzenia.

Środki ostrożności:

  • Po zakończeniu pracy urządzenia należy każdorazowo wyciągać wtyczkę z gniazdka sieciowego.
  • Przed przystąpieniem do wykonywania jakichkolwiek czynności (czyszczenie, konserwacja, drobne naprawy) należy każdorazowo wyłączyć urządzenie oraz wyjąć wtyczkę z gniazda sieci zasilającej.
  • Jeśli urządzenie dostanie się do zbiornika z wodą, należy niezwłocznie odłączyć je od prądu.
  • Nie wolno korzystać ze sprzętu bezpośrednio po dokonanym transporcie z pomieszczenia zimnego do ciepłego lub odwrotnie, ani też przy bardzo wysokiej wilgotności powietrza. Z podłączeniem urządzenia należy odczekać co najmniej 3 godziny.
  • Jeśli urządzenie wykazuje jakiekolwiek oznaki zniszczenia, bądź wady - nie wolno podłączać go do źródła zasilania.

UWAGA!!! Produkt będący przedmiotem oferty przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Nie wolno stosować go w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Należy przechowywać go w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 30E

Szablony produktu

  • EAN (GTIN):

    8053677638047

  • Moc:

    150

  • Stan:

    Używany

Polecamy