Wczytuję dane...
Kod producenta: ELJP25
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Juice Phaser - ładowarka samochodowa 5,8 kW

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE ZASTĘPCZE

WIDOCZNE NA ZDJĘCIU ZARYSOWANIE, NARUSZENIE KABLA WIDOCZNE NA ZDJĘCIU (PATRZ FOTO)

Teraz możesz legalnie ładować swój samochód elektryczny mocą jednofazową o wartości znamionowej 25 amperów (zamiast 16) i 5,8 kW, bez względu na to, gdzie jesteś, bez ryzyka powodowania niezrównoważenia obciążenia. Wystarczy podłączyć JUICE PHASER do czerwonego trójfazowego gniazdka CEE16, a następnie podłączyć do swojego samochodu elektrycznego przez JUICE BOOSTER 2 i gotowe: rozpoczyna się proces ładowania. Akcelerator ładowania pobiera 16 amperów z każdej z dwóch faz, łączy to w jedną fazę, ładując w ten sposób samochód 25 amperami (mniej strat mocy), czyli 5,8 kW.

JUICE PHASER …

… jest wodoodporny do IP65, dzięki czemu nadaje się do użytku na zewnątrz; '

... jest prosty w instalacji dzięki międzynarodowym złączom zasilania (CEE 16, trójfazowe) i prostemu systemowi instalacji;

... jest bezpieczny i elastyczny. Solidne JUICE CONNECTOR gwarantuje bezpieczeństwo i elastyczność podczas każdej operacji ładowania;

... oszczędza energię. Dzięki automatycznemu procesowi aktywacji i dezaktywacji poprzez komunikację z JUICE BOOSTER 2;

... jest kompatybilny ze wszystkimi istniejącymi i nowymi samochodami elektrycznymi z ładowaniem jednofazowym.

Dlaczego potrzebujemy JUICE PHASER?

  1. Aby zapobiec niezrównoważonym obciążeniom. Praktycznie wszystkie kraje europejskie zabraniają niezrównoważonych obciążeń przekraczających 16 amperów (tylko zasilanie jednofazowe). Próg w Niemczech wynosi obecnie 20 amperów.
  2. Do szybszego ładowania e-samochodów wyposażonych w jednofazową ładowarkę pokładową. Producenci samochodów mogą zaoszczędzić pieniądze, wyposażając pojazdy w ładowarki jednofazowe. Odbywa się to kosztem konsumentów, którzy nadal mogą ładować w domu tylko prądem jednofazowym do 16 A (patrz punkt 1).
  3. Zasilanie domowe oznacza, że ​​wiele budynków ma ochronę 25 amperów. Oznacza to, że podłączone obciążenie dostępne do ładowania e-samochodów wynosi maksymalnie 16 amperów, ponieważ inne odbiorniki domowe zwykle pobierają energię w tym samym czasie.

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

MAAGZYN: 13E

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    4313042874321

  • Stan: 

    Nowy

Polecamy