Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Alpine

Zestaw montażowy KIT-8A3DF 4 X800D-UKIT Audi A3

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE OTWARTE/NARUSZONE

NIESPRAWDZONY POD KĄTEM TECHNICZNYM ANI KOMPLETNOŚCI ZESTAWU

W skład zestawu wchodzą elementy, które prezentujemy na realnych zdjęciach poniżej. Prosimy dokładnie zapoznać się ze zdjęciami, które oddają stan wizualny urządzenia.

Zestaw montażowy 8" do montażu X800D-U w Audi A3 produkowanym od lipca 2008 do stycznia 2010 (8P/8PA). W zestawie znajdują się wszystkie części potrzebne do montażu, a także interfejs, który konwertuje sygnały CAN samochodu, zachowując w ten sposób m.in. inne rzeczy, sterowanie z kierownicy samochodu, umożliwiające łatwą i wygodną obsługę radia bezpośrednio z siedzenia kierowcy.KIT-8A3DF zawiera również interfejs umożliwiający wyświetlanie informacji radiowych na wielofunkcyjnym wyświetlaczu samochodu przy kierownicy (MFD Adapter antenowy ze wzmacniaczem w zestawie.

interfejs zawiera również adaptery do zachowania oryginalnego wzmacniacza do Audi Sound System, jeśli samochód jest w niego wyposażony fabrycznie, tak samo jak obsługuje wyświetlanie na multi-wyświetlaczu samochodu m.in. rzeczy, stacje radiowe i tytuły utworów.

Zestaw przeznaczony do samochodów z kwadratowym włącznikiem świateł awaryjnych pod radiem. Należy pamiętać, że przełącznik można wyjmować pojedynczo. W samochodach wyposażonych w oryginalną nawigację RNS-E nie wolno stosować żadnych dodatkowych części.

W przypadku samochodów wyposażonych w jedno z tych oryginalnych radioodbiorników 1-DIN, dealerzy Audi mogą dostarczyć zestaw do konwersji otworu na radio 2-DIN wymagany do zamontowania tego zestawu.

Radio Chorus II

Radio Concert II

Radio Symphony II

Pasuje do:

Audi A3 (8P/8PA) 07.2008–01.2010

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 6D#

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    4958043720033

  • Numer katalogowy producenta: 

    X800D-UKIT

  • Stan: 

    Używany

Polecamy