Wczytuję dane...
Kod producenta: 2401288
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Somfy 2401288 - napęd bramy z ramieniem skrzydłowym Evolvia Star, do skrzydeł i szerokości maks. 2 m, z 3 pilotami zdalnego sterowania, 1 migające światło, Szary [Klasa energetyczna A++]

Cechy i zalety

Wykrywanie przeszkód i automatyczne blokowanie bramy. Ręczne odblokowanie - Łatwy dostęp od góry - Sygnalizacja ruchu bramy poprzez migające pomarańczowe lub białe światło - Zintegrowane ograniczniki zapobiegające zatrzymywaniu się na ziemi - Dysk z wymiarami - Prędkość otwierania: 90° w 8 sekund - Zużycie w trybie czuwania: 4,5 W - Temperatura pracy: -20°C / +60°C - Ten napęd do bram z ramieniem ma już zarejestrowanego pilota, jego podłączenie jest proste dzięki kolorowej kostce zaciskowej. Jego unikalna konstrukcja ramienia chroni bramę, odtwarzając naturalny ruch ręcznego otwierania - kąt otwarcia 120°

  • Wykrywanie przeszkód i automatyczne blokowanie bramy. Ręczne odblokowanie
  • Łatwy dostęp od góry
  • Sygnalizacja ruchu bramy miganiem światła pomarańczowego lub białego
  • Wbudowane ograniczniki, aby uniknąć układania ogranicznika na ziemi
  • Dysk obliczania szans
  • Szybkość otwierania: 90° w 8 sekund
  • Zużycie w trybie czuwania: 4,5 W
  • Temperatura pracy: -20°C / +60°C
  • Ten napęd do bram z ramieniem ma już zarejestrowanego pilota, jego podłączenie jest proste dzięki kolorowej kostce zaciskowej. Jego unikalna konstrukcja ramienia chroni bramę, odtwarzając naturalny ruch ręcznego otwierania
  • Kąt otwarcia 120°

Specyfikacja techniczna

  • Wpisz artykuł: Motoryzacja bram garażowych
  • Ocena: Somfy
  • Nazwa/numer modelu: GWIAZDA EVOLVII
  • Stosowanie: Brama skrzydłowa (maks. szerokość skrzydła: 2 m. Maks. ciężar skrzydła: 200 kg)
  • Rodzaj opakowania: Karton
  • Szerokość (cm): 94,4 cm
  • Wzrost (cm): 24,3 cm
  • w zestawie: 2 jednostki silnikowe z 2 ramionami przegubowymi i zintegrowaną elektroniką 2 piloty zdalnego sterowania z 2 przyciskami 1 migające pomarańczowe światło 1 bateria zapasowa 1 zestaw komórek detekcyjnych 1 opakowanie śrub i wkrętów 1 szablon instalacyjny 1 dysk z wymiarami 1 instrukcja instalacji
  • W komplecie okucia i mocowania: Okucia i mocowania nie wchodzą w skład zestawu
  • Zgodność: Można zapamiętać 16 pilotów
  • Częstotliwość: 433420000 Hz
  • Funkcje): Motoryzacja bram
  • Całkowity czas otwarcia: 8 sek
  • Napięcie: 24 V
  • Standard: IP44
  • instrukcje składania: Wymiary: minimalna odległość od ściany 43 cm
  • Wskazówki dotyczące użytkowania: Pilotowanie ze smartfona przez Tahoma (opcjonalnie)

MAGAZYN: 8E

Szablony produktu

  • EAN (GTIN):

    3660849503796

  • Maksymalna długość skrzydła:

    2

  • Maksymalna liczba cykli na dobę:

    20

  • Maksymalna waga skrzydła:

    400

  • Stan:

    Nowy

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:

    15

Polecamy