Wczytuję dane...
Kod producenta: 9100101
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Promiennik podczerwieni Solamagic ECO+ PRO 2000W

Niezawodny Promiennik Ciepła na Podczerwień - Solamagic ECO+ PRO - Ogrzewanie tarasów, balkonów, ogrodów zimowych, ogródków restauracyjnych i wielu innych miejsc.

Kompaktowy i mocny promiennik ciepła emituje przyjemne i relaksujące ciepło, przy tym jest wysoce efektywny i energooszczędny.

Promiennik wyróżnia najnowsza opatentowana technologia ECO+ oraz najwyższa efektywność grzewcza.

Nowa technologia ECO+ opracowana została w celu zapewnienia maksymalnego przetwarzania energii na ciepło przy jednoczesnym zmniejszeniu strumienia świetlnego o ponad 90%. Jest to szczególnie istotne ze względu na komfort dla oczu przebywających w pobliżu osób.

Seria podstawowa ECO+ wyróżnia się wśród konkurencyjnych produktów wysoką efektywnością odczuwania ciepła w zasięgu działania promiennika. Bardzo dobra izolacja obudowy, sprawia iż modele z serii ECO+ mogą być mocowane również na powierzchniach z drewna, mogą być wbudowane w sufitach podwieszanych wykonanych z płyt G/K, są to zalety, które czynią ECO+ uniwersalnym sposobem ogrzewania strefowego w wielu miejscach w domach i lokalach użytkowych.

Promienniki ciepła Solamagic nadają się idealnie do montażu na maszcie parasola.

Przykładowe wykorzystanie promiennika do ogrzewania parasola restauracyjnego z użyciem specjalnego uchwytu do montażu na maszcie parasola. To świetny sposób na wydłużenie sezonu ogródkowego dla właścicieli restauracji oraz uprzyjemnienie spędzania czasu na tarasach przez cały rok. Koszt ciągłego ogrzewania parasola o przez 1 godzinę ok. 70gr przy cenie prądu 0,5zł za 1kWh.

MAGAZYN: 13B

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  4026911004285

 • Moc: 

  2000

 • Stan: 

  Nowy

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  3.1

Polecamy