Wczytuję dane...
Model: 30.3060 IT
Kod producenta: 30.3060 IT
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Stacja pogodowa termometr higrometr TFA 30.3060 IT

Uwagi: produkt powystawowy

Opakowanie otwarte / naruszone.

Oferta sprzedaży obejmuje wyłącznie elementy widoczne na zdjęciach.

Brak baterii w zestawie.

Bezprzewodowy termohigrometr TFA 30.3060 KLIMA@HOME z 3 czujnikami zewnętrznymi. Stacja umożliwia pomiar temperatury powietrza i wilgotności względnej w czterech punktach, tj. w miejscu usytuowania konsoli odbiorczej (domowej) i w miejscu zlokalizowania bezprzewodowych czujników zewnętrznych (30.3180). Czujniki komunikują się z konsolą odbiorczą bezprzewodowo (868 MHz) na odległość do 100 m w otwartej przestrzeni. Konsola może odbierać sygnał i jednocześnie wyświetlać pomiary ze wszystkich 3 czujników zewnętrznych (w zestawie 3 czujniki). Stacja m.in. rejestruje i wyświetla wartości minimalne i maksymalne za dany okres, jak również posiada funkcję podstawowych prognoz pogody opartych głównie na zmianach ciśnienia atmosferycznego. Wbudowany zegar steruje również kalendarzem i jest synchronizowany radiowo (DCF-77).

Stacja wraz z czujnikami może stanowić element systemu WeatherHub umożliwiającego podgląd danych pomiarowych w smartfonie przy wykorzystaniu dostępu do sieci lokalnej. Funkcjonalność ta wymaga posiadania odbiornika - bramy internetowej WeatherHub (TFA 31.4000). Uwaga! Czujniki zewnętrzne (30.3180) komunikują się z konsolą, a nie bezpośrednio z bramką internetową stąd też nie ma możliwości definiowania indywidualnych nazw z poziomu aplikacji.

Aplikacja poza podglądem bieżących danych pomiarowych umożliwia również definiowanie wartości alarmowych (dolnych i górnych), po przekroczeniu których otrzymasz na telefon komunikat typu "push". Niezwykle wartościową funkcjonalnością dla wielu użytkowników systemu może być również możliwość podglądu danych archiwalnych za ostatnie 90 dni. Dane są aktualizowane i zapisywane w interwale co 7 minut, gdzie cała historia prezentowana jest w formie tabelarycznej.Tylko czujniki linii PRO (oznaczone jako PRO) umożliwiają wizualizację graficzną danych - tworzenie wykresów, co więcej wybrane z nich, oznaczone lupą, umożliwiają podgląd pomiarów z poziomu przeglądarki internetowej (WeatherHub Observer).

Katalog: 44E

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    4009816028051

  • Funkcje: 

    pomiar temperatury wewnętrznej,pomiar temperatury zewnętrznej,pomiar wilgotności

  • Stan: 

    Powystawowy