Wczytuję dane...
Kod producenta: B08M64Y6GC
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: BEAU JARDIN

BEAU JARDIN 4 LAMPY LED OGRODOWE SOLARNE CZARNE

Informacje o tym produkcie

 • Stal nierdzewna i szkło: Ta bezprzewodowa lampa solarna składa się z szklanych soczewek i stali nierdzewnej. Szklane soczewki mają lepszą przepuszczalność światła niż tworzywo sztuczne. Wodoszczelne szkło diamentowe odbijają światło w nocy w ciągu dnia, gdy światło słoneczne dzięki czystemu szkłu tworzy romantyczną atmosferę w Twoim ogrodzie. Stal nierdzewna sprawia, że produkt może być używany w każdych warunkach pogodowych i ma długą żywotność.
 • Bezproblemowa instalacja: Łatwa instalacja po rozpakowaniu, następnie włożyć do ziemi i natychmiast gotowa do użycia. Aby uniknąć podłączania kabli, nie są potrzebne żadne inne narzędzia lub przewody. Lampa solarna ma wysokość 14 x 50,2 cm.
 • Automatyczne włączanie/wyłączanie energii i ciepła biel: Automatyczne lampy solarne wyposażone są w kolektory słoneczne, które absorbują światło słoneczne, przekształcają światło słoneczne w energię elektryczną i ładują baterie AA NiMH (wchodzą w zakres dostawy). Działa całkowicie z energią słoneczną. Włącza się w ciemności, w świcie
 • Wysoka wydajność i przyjazna dla środowiska: Moc solarna z ciepłą białą diodą LED tego solarnego światła podłogowego. Lampy LED w kształcie rombów tych dekoracyjnych lamp solarnych do użytku na zewnątrz są zasilane przez panel słoneczny (na górze pokrywy), który emituje światło świecące do 8-12 godzin (nie jest wymagany dodatkowy prąd). 100% zasilanie energią słoneczną, dzięki czemu można zaoszczędzić energię i osiągnąć ochronę środowiska.
 • Odporna na warunki atmosferyczne i łatwa do oświetlenia: Ten produkt składa się z obudowy ze stali nierdzewnej, szklanego klosza lampy i wytrzymałego słupka z tworzywa sztucznego ABS. Niezależnie od tego, czy pada deszcz, śnieg, mróz czy deszcz śniegiem, rozsądna struktura sprawia, że jest to naprawdę długie życie. Oświetlenie krajobrazu może być często stosowane w ogrodach do dekoracji grilla, weselnych, imprez, krajobrazu. Niezależnie od tego, czy w ogrodzie czy na ulicy, idealnie nadają się do oświetlenia zewnętrznego.

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 20

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  0741663686728

 • Liczba sztuk: 

  4

 • Stan: 

  Nowy

 • Wysokość całkowita: 

  46

Polecamy