Wczytuję dane...
Model: MM-20A-2
Kod producenta: MM-20A-2
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Arealer

Masażer stóp Arealer MM-20A-2

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE OTWARTE/NARUSZONE

  • Funkcja bańki tlenowej: nowa 5-otworowa konstrukcja bąbelków tlenowych może uwolnić wystarczającą ilość bąbelków tlenu, aby uzyskać efekt masażu hydroterapeutycznego. Z dna kąpieli stóp uwalniane są pęcherzyki tlenu, delikatnie stymulując punkty akupunktury na podeszwach stóp, dodając większego komfortu hydroterapii stóp.
  • Terapia szybkiego ogrzewania: Uruchom masażer do stóp po dodaniu wody. Temperaturę wody można ustawić od 95 ° F do 118 ° F za pomocą przycisku ogrzewania. Gdy wewnętrzna temperatura wody zostanie podgrzana do ustawionej temperatury, urządzenie grzewcze utrzyma temperaturę wody. Ciepła woda dostarczana przez wannę z hydromasażem do stóp może ukoić i zrelaksować stopy i ciało, poprawić sen i zdrowie.
  • Punkty i rolki do masażu Shiatsu: Podłoga masażera spa do stóp ma 2 pary wymiennych rolek (niezmotoryzowanych) z węzłami akupresury, które zapewnią głęboki masażer shiatsu poprzez stymulację punktów akupunktury na podeszwach stóp. Podgrzewana kąpiel i stymulacja akupunkturowa mogą skutecznie rozluźnić mięśnie i złagodzić ból mięśni stóp.
  • Ogrzewanie na podczerwień i pudełko na leki: Konstrukcja na podczerwień skutecznie hamuje zanieczyszczenia z wody i utrzymuje czystą wodę do masażu stóp.

KATALOG: 31A

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    791509996665

  • Stan: 

    Powystawowy

Polecamy