Wczytuję dane...
Model: 9094384
Kod producenta: 9094384
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Alpina Grap 2.0 LE kask narciarski szary 57-61 cm

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE OTWARTE/NARUSZONE, WIDOCZNE DELIKATNE PLAMY SPOWODOWANE WYSTAWIENIEM NA EKSPOZYCJĘ

Jednym z najlepiej sprzedających się kasków narciarskich Alpiny jest Alpina Grap. Ten 2.0 LE to ulepszona, dalej rozwijana wersja. Ten kask narciarski Inmould to wytrzymały, lekki kask o wysokim komforcie, doskonałym dopasowaniu i dobrej wentylacji. Oznacza to, że higiena jest dobrze zorganizowana. Regulacja jest również dobra dzięki obrotowemu kółku Alpina Run System w szyi. Zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort są całkowicie w porządku.

Kask narciarski In-Mold: maksymalny komfort, odpowiednia ochrona

Tego rodzaju kaski narciarskie Inmould są idealne, jeśli jesteś entuzjastą sportów zimowych, który nie robi zbyt wielu „szalonych rzeczy” i pozostaje starannie na stoku. Ochrona przed upadkiem jest bardzo dobra, ale w przypadku ochrony przed uderzeniami, uderzeniami twardych przedmiotów, takich jak drzewa, skały itp. Kask narciarski hardshell lub hybrydowy jest bardziej odpowiedni niż kask Inmold (softshell).

Poziom wykończenia tego Alpina Grap jest bardzo schludny w tym przedziale cenowym, a ta specjalna regulacja Alpina Run System zapewnia, że ​​możesz dopasować kask dokładnie do rozmiaru głowy. Dlatego dopasowanie i komfort są bardzo dobre. Regulowany system wentylacji zapewnia dobrą regulację ciepła. Dzięki lepszemu wnętrzu komfort jest nieco większy niż w przypadku standardowego kasku Grap 2.0.

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 41

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  4003692290984

 • Płeć: 

  chłopiec,dziewczynka,kobieta,mężczyzna

 • Rozmiar: 

  57-61

 • Stan: 

  Powystawowy

Polecamy