Wczytuję dane...
Kod producenta: 4006381542425
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Pióro wieczne do nauki Stabilo Easybirdy atrament

Uwagi: produkt po zwrocie konsumenckim, posiada drobne ślady eksploatacji

Opakowanie uszkodzone.

Oferta sprzedaży obejmuje wyłącznie elementy widoczne na zdjęciach. Brak naboi do pióra.

Pióro wieczne STABILO EASYbirdy to ergonomicznie zaprojektowane narzędzie, stworzone z myślą o zróżnicowanych potrzebach dzieci prawo- i leworęcznych. Występuje w 5 popularnych kombinacjach kolorystycznych i posiada wygodny uchwyt wykonany z antypoślizgowego materiału. Co sprawia, że jest unikatowe? Jego stalówkę można dopasować na trzy różne sposoby, żeby pióro jeszcze lepiej wspomagało poprawne ustawienie dłoni podczas pisania. Wszystko to oznacza, że doskonalenie wyników nauki odręcznego pisania u dzieci nigdy jeszcze nie było tak proste!

STABILO wierzy, że kluczem do poprawy jakości odręcznego pisma jest przede wszystkim narzędzie, z którego się korzysta. Pióro wieczne EASYbirdy jest dopasowane do potrzeb dzieci powyżej 7. roku życia dzięki antypoślizgowemu wykończeniu ergonomicznego korpusu, występującego w dwóch wersjach: dla prawo- i leworęcznych dzieci. Unikatowy design pozwala na dopasowanie stalówki wiecznego pióra pod trzema różnymi kątami (jedynie z pomocą sprzedawcy). Ta wyjątkowa cecha pozwala dziecku odnaleźć najbardziej ergonomiczną postawę oraz ustawienie ręki podczas pisania. A żeby uczynić naukę pisania jeszcze bardziej zachęcającą, pióro to występuje w 5 zachęcających zestawieniach kolorystycznych dla praworęcznych oraz 3 dla leworęcznych.

STABILO EASYbirdy wykorzystuje standardowe naboje atramentowe z niebieskim, zmywalnym atramentem i mieści jeden duży nabój o większej pojemności lub dwa mniejsze, o standardowej pojemności. Na boku pióra znajdują się dwa okienka: pozwalające monitorować pozostałą ilość atramentu w naboju i umożliwiające podpisanie narzędzia imieniem dziecka.

Katalog: 31A

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  4006381542425

 • Liczba sztuk w ofercie: 

  1

 • Sposób napełniania: 

  atrament,naboje

 • Stan: 

  Używany