Wczytuję dane...
Model: SYG202N
Kod producenta: SYG202N
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Superdry

Opaska sportowa Superdry SYG202N

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE OTWARTE/NARUSZONE, WIDOCZNE ZARYSOWANIA NA EKRANIE

  WYMIARY ZEGARKA

  Rozmiar koperty w tym modelu (13 mm) jest niewielki, dlatego można mówić, iż jest on bardzo dyskretnym zegarkiem. Długość koperty (tzw. lug-to-lug) wynosi 32 mm.

  WODOSZCZELNOŚĆ ZEGARKA

  Wodoszczelność równa 3 atmosfer (30m) jest jedną z cech zegarka SuperDry Fitness Tracker Unisex. Klasa wodoszczelności 3 atm pozwala na swobodne zachlapywanie zegarka wodą. Nie powinno się jednak zanurzać zegarka pod wodę.

  KOPERTA I  MECHANIZM ZEGARKA

  Koperta zegarka SuperDry Fitness Tracker Unisex wykonana została ze tworzywa sztucznego, jest w podłużnym kształcie. Koperta wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia bezpiecznego użytkowanie zegarka, a jego główną zaletą jest bardzo niska waga zegarka. Zegarek SuperDry SYG202N posiada bardzo dokładny mechanizm kwarcowy  zasilany wytrzymałą baterią. W mechanizmie kwarcowym kontrolowane elektronicznie drgania są przekazywane przez specjalnie wyprodukowany syntetyczny kryształ kwarcu. Dokładność drgań gwarantuje wysoką precyzję mechanizmów kwarcowych. Energia zasilająca mechanizm czerpana jest z baterii.

  SZKIEŁKO HESALITOWE I  TARCZA

  Tarcza jest ciemna dodatkowo posiada wyświetlacz, który chroni hesalitowe szkło. Szkło wykonane z tworzywa sztucznego, które może być polerowane (twardość: około 500 w skali Vickersa)

  Za wyświetlanie godziny odpowiada czytelny wielofunkcyjny wyświetlacz.

  Zastosowany rodzaj szkła - hesalitowe.

  PASEK

  Oryginalny zegarek męski SuperDry SYG202N. Czasomierz posiada pasek w kolorze czarnym. Paski i bransolety wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewniają praktyczne użytkowanie ze względu takie cechy jak wolne zużycie (w porównaniu z paskami skórzanymi), odporność na zabrudzenia oraz małą wagę.

  FUNKCJE I POZOSTAŁE CECHY ZEGARKA

  Ten model zegarka SuperDry wyposażono w takie funkcje jak:

  Alarm - po ustawieniu funkcji alarmu na żądaną godzinę o tej godzinie włączy się dzwiękowy alarm, który można wyłączyć przy użyciu odpowiedniego przycisku.

  Smartwatch z Google Wear OS - w pełni funkcjonalny Smartwatch z dotykowym wyświetlaczem oraz wbudowanym systemem Google Wear OS - kompatybilny zarówno z telefonami z systemem Google Android, jak i Apple iOS.

  Wielofunkcyjny wyświetlacz - zależnie od modelu wielofunkcyjny wyświetla zegarka pozwala na przekazanie użytkownikowi informacji o aktualnej dacie, dniu tygodnia, czasami także o temperaturze, ciśnieniu atmosferycznym czy też wysokości nad poziomem morza.

  OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

  KATALOG: 39F

  Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

   5024693145560

  • Stan: 

   Powystawowy

  Polecamy