Wczytuję dane...
Kod producenta: 0784672471305
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Blue Maestro

Czujnik temperatury Blue Maestro Tempo Disc

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE ZASTĘPCZE

PRODUKT NIE SPRAWDZONY - BRAK MOŻLIWOŚCI TECHNICZNEJ

W skład zestawu wchodzą elementy, które prezentujemy na realnych zdjęciach poniżej.

Prosimy dokładnie zapoznać się ze zdjęciami, które oddają stan wizualny urządzenia.

O tej pozycji

 • BEZPRZEWODOWY I DOKŁADNY: bezprzewodowy termometr Bluetooth Low Energy, higrometr i czujnik punktu rosy oraz rejestrator danych z fabrycznie skalibrowanym czujnikiem do dokładnego pomiaru temperatury, wilgotności i punktu rosy.
 • NIEZAWODNE REJESTROWANIE Z WYKRESAMI I STATYSTYKAMI: Przechowuje ponad 8 miesięcy danych przy ustawieniach domyślnych z nieograniczonym przechowywaniem danych w aplikacji. Użytkownicy mogą definiować interwały logowania od 1 minuty do 12 godzin. Dzienniki są szybko i łatwo pobierane przez smartfon, a następnie eksportowane jako plik CSV za pomocą poczty elektronicznej.
 • ULTRA MAŁY: Znacznie mniejszy niż konkurencja, dzięki czemu można go umieścić prawie wszędzie, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Idealny do lodówek, zamrażarek, gadów, przedmiotów kolekcjonerskich, cygar, szklarni, laboratoriów, instrumentów muzycznych i innych.
 • NIESAMOWITE PROSTE: Automatycznie wykrywane przez aplikację bez konieczności konfiguracji. Dostępny otwarty interfejs API do łatwej integracji z bramami stron trzecich i tworzenia własnych aplikacji.
 • ZAAWANSOWANE FUNKCJE: Posiada funkcje, których nie ma u konkurencji, w tym przycisk włączania/wyłączania, wskaźnik LED, zdejmowaną pokrywę baterii, konfigurowalne ustawienia, takie jak jednostki (tj. Celsjusza lub Fahrenheita), datę i godzinę, nazwę, interwał rejestrowania, interwał czujnika, kalibrację itp. .

KATALOG: 5A

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  0784672471305

 • Stan: 

  Powystawowy