Wczytuję dane...
Model: P20iX
Kod producenta: P20iX
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Latarka klasyczna akumulatorowa Nitecore P20iX 4000lm mocna

Uwagi: produkt powystawowy, stan idealny

Oferta sprzedaży obejmuje wyłącznie elementy widoczne na zdjęciach.

Niezastąpiona w trakcie patroli, niezwykle wydajna latarka zaprojektowana w duchu technologii i-Generation Xtreme Performance: Nitecore P20iX została wykonana z wysokiej jakości, hartowanego aluminium. Dzięki temu jest odporna na zarysowania, otarcia, uszkodzenia mechaniczne, a także wodę, kurz i pył. Ponadto jej układ optyczny zabezpiecza praktyczna koronka z wypustkami. Pozwala ona na wykorzystanie latarki do technik samoobrony czy szybką reakcję w warunkach zagrożenia np. stłuczenie szyby w aucie. Nitecore P20iX posiada aż 4 mocne diody CREE XP-L2 V6 LED, które emitują bardzo jasną wiązkę 4000 lm na dystansie 221 m. Dodatkowo mamy do dyspozycji 5 stałych trybów pracy oraz szybki dostęp do trybu turbo i strobo używanego do obrony. Obsługę ułatwia dwustopniowy przełącznik pozwalający odpowiednio dobrać oświetlenie do sytuacji.

Latarka Nitecore P20iX zasilana jest wydajnym, stabilnym ogniwem dwubiegunowym 21700i 15A o pojemności 5000 mAh, które można ładować bezpośrednio w latarce za pomocą wbudowanego w korpus portu USB-C. Do tego celu wystarczy jedynie standardowy kabel USB-C oraz źródło prądu np. powerbank, laptop, komputer stacjonarny lub ładowarka samochodowa. Alternatywą dla akumulatora 21700i są dwie baterie CR123, które również pasują do latarki. Wystarczy użyć dostępnego w zestawie konwertera. Ponadto dzięki wskaźnikowi poziomu naładowania akumulatora można z łatwością kontrolować pracę latarki i zarządzać pozostałym czasem świecenia. Całości dopełnia praktyczny, taktyczny uchwyt do paska, smyczka oraz klips umożliwiający podpięcie latarki choćby do kamizelki.

Katalog: 28B#

Szablony produktu

  • Cechy dodatkowe:

    klips do mocowania,ładowanie USB

  • EAN (GTIN):

    6952506406722

  • Klasa wodoszczelności:

    IPX 8

  • Maksymalna siła światła:

    4000

  • Stan:

    Powystawowy

  • Waga:

    470

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:

    0.1

  • Zasilanie:

    akumulatorowe

  • Źródło światła:

    LED

Polecamy