Wczytuję dane...
Model: RGOSP-DEWIBL
Kod producenta: RGOSP-DEWIBL
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Klawiatura nożycowa RGOSP-DEWIBL QWERTZ DE

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE OTWARTE/NARUSZONE, WIDOCZNY BRAK 1 KLAWISZA I KABLI, NIEMIECKI UKŁAD KLAWISZY

Klawiatura R-Go Split Break to ergonomiczna dzielona klawiatura z wbudowanym oprogramowaniem do robienia przerw. Klawiatura ta stymuluje Cię do robienia regularnych przerw. W ten sposób utrzymasz prawidłowe krążenie krwi w organizmie, zapobiegniesz przeciążeniu i zachowasz dobrą kondycję w ciągu dnia pracy.

Klawiatura składa się z dwóch oddzielnych części, które można umieścić w dowolnym układzie. Podział ten zapobiega zginaniu nadgarstków podczas pisania. Pisanie z prostymi nadgarstkami zmniejsza napięcie mięśni i zapobiega nadwyrężaniu ścięgien i naczyń krwionośnych. Wbudowany magnes pozwala jednym ruchem przekształcić dwie oddzielne części klawiatury w kompaktową klawiaturę. Kompaktowy rozmiar sprawia, że mysz jest zawsze w zasięgu ręki. Ze względu na lekki skok klawiszy, napięcie mięśni podczas pisania jest minimalne. Klawiatura jest płaska, więc dłonie i nadgarstki są płaskie i zrelaksowane podczas pisania.

Kolorowe diody LED w klawiaturze wskazują, czy optymalnie pracujesz i kiedy nadszedł czas na przerwę. Podczas pisania światło zmienia kolor, jak w sygnalizacji świetlnej. Zielony kolor oznacza, że pracujesz optymalnie, pomarańczowy, że czas na przerwę, a czerwony, że pracujesz zbyt długo. Te subtelne sygnały kolorystyczne przekazują prostą i pozytywną informację zwrotną abyś stosując się do sugerowanych przerw mógł zachować zdrowy tryb pracy.

 • Ten produkt działa razem z oprogramowaniem R-Go Break, które zdobyło nagrodę Benelux Office Products Award 2021.
 • Składa się z 2 części dla maksymalnej swobody
 • Ze wskaźnikiem przerw
 • Ultra cienka dla lepszego krążenia krwi
 • Lekki skok klawiszy dla minimalnego napięcia mięśni
 • Lekki, łatwy do zabrania z sobą

ERGONOMICZNY SHIFT TYPING: Ta dzielona klawiatura składa się z 2 oddzielnych części. W ten sposób będziesz mógł zawsze pisać na klawiaturze z prostymi nadgarstkami i zapobiegniesz uciskaniu ścięgien i naczyń krwionośnych. R-Go Split można jednym ruchem zamienić w kompaktową klawiaturę.

Z OPROGRAMOWANIEM DO PAUZY: Zapobiegaj skargom, robiąc regularne przerwy. Ta klawiatura ma opatentowane oprogramowanie do robienia przerw i sygnalizuje kolorami, kiedy jest czas na przerwę. Oprogramowanie Break zdobyło nagrodę Benelux Office Award w 2021 roku.

CIENKA KLAWIATURA ORAZ LEKKIE NACISKANIE KLAWISZY: Klawiatura jest bardzo cienka, więc nie uciska naczyń krwionośnych i ścięgien. Specjalny mechanizm nożycowy w klawiszach zapewnia lekkie naciskanie klawiszy, dzięki czemu podczas pisania nie trzeba używać dużej siły.

WYKONANE Z TROSKĄ O ŚRODOWISKO: Klawiatury w R-Go Tools są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu.

KOMPATYBILNA I BEZPRZEWODOWA: Po prostu podłącz tę klawiaturę za pomocą kabla USB o długości 1,5 m i od razu zacznij działać. Urządzenie można podłączyć do komputerów stacjonarnych i laptopów z systemem Windows/Linux/Mac. Kompaktowy rozmiar sprawia, że tę klawiaturę można łatwo zabrać ze sobą.

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 44D

Szablony produktu

 • EAN (GTIN): 

  8719274490791

 • Interfejs: 

  USB

 • Konstrukcja: 

  hub USB,blok numeryczny

 • Stan: 

  Powystawowy

 • Typ klawiatury: 

  nożycowa

 • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 

  0.55

Polecamy