Wczytuję dane...
Kod producenta: EU0125
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: COSYLAND

Kółka do krzeseł biurowych COSYLAND 5 szt

UWAGA: PRODUKT NOWY, OPAKOWANIE OTWARTE/NARUSZONE

Te kółka do krzeseł biurowych nadają się do większości rodzajów podłóg i prawie nie pozostawiają zadrapań. Naprawdę spodobałoby Ci się płynne i ciche przesuwanie się po pokoju, nie martwiąc się o uszkodzenie podłogi, hałasowanie lub przeszkadzanie sąsiadom. Dzięki wytrzymałemu materiałowi kółka do krzeseł biurkowych są bardzo trwałe i zapewniają wygodne siedzenie. Rozmiar mostka 10 mm x 22 mm pasuje do wszystkich wózków inwalidzkich z kołkami 10 mm. (Uwaga: niektóre krzesła mają kółka 11 mm. Przed zakupem należy jednak zmierzyć prawidłowo.) Dzięki doskonałemu wykonaniu kółek do krzeseł 10 mm możesz szybko i łatwo zmienić lokalizację. Ponadto nośność do 300KG i obrotowa oś pionowa o 360̊ umożliwiają każdemu elastyczne i płynne poruszanie się po podłodze. Dzięki wytrzymałym łożyskom kółka do krzeseł biurowych zmniejszają ryzyko przewrócenia, co pozwala na pewne zachowanie równowagi i kontrolę nad krzesłem. Te kółka do krzeseł są również łatwe w montażu. W mniej niż 5 minut Twoje krzesło może zostać przywrócone do życia i działać. Dane techniczne: Waga: ok. 1,2 kg Materiał: stal + guma Rozmiar: sworzeń: 10 mm x 22 mm, średnica koła 73 mm Maksymalne obciążenie: ok. 300 kg

PASUJE DO KRZESŁA 10mm - Rozmiar wspornika 10mm x 22mm pasuje do wszystkich krzeseł biurowych z kołkami 10mm. Najpierw zmierz, a następnie wybierz odpowiednie role.

BEZPIECZNY DLA WSZYSTKICH TYPÓW TWARDYCH PODŁÓG - Gumowe koła zapewniają gładsze i cichsze wrażenia i prawie nie pozostawiają zadrapań na podłodze (np. płytki, parkiet, laminat, drewno, marmur, granit, kamień, beton lub podłoga winylowa).

ŁATWA INSTALACJA - Kółka montuje się szybko i łatwo bez użycia narzędzi. Wyciągnij stare kółka ze stóp krzesła i wsuwaj i wysuwaj nowe kółka obrotowe COSYLAND – gotowe!

IDEALNY DO DOMU I BIURA - ślizgaj się całkowicie bezgłośnie na krześle biurowym. Nawet wieczorami w domowym biurze nikt nie będzie przeszkadzał Twojej pracy. Idealny również dla graczy, którzy lubią grać w nocy.

WYJĄTKOWY DESIGN- Stalowe i gumowe kółka do krzeseł COSYLAND mogą zapewnić maksymalne obciążenie 660lb. Klasyczny czarny kolor i bardzo nowoczesny design podkreślą Twoje krzesło biurowe.

KATALOG: 7C

Szablony produktu

  • Liczba sztuk w ofercie: 

    5

  • Stan: 

    Nowy

  • Średnica: 

    75

Polecamy