Wczytuję dane...
Model: H540
Kod producenta: 981-000480
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Słuchawki nauszne Logitech H540

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE OTWRATE/NARUSZONE, USZKODZONY WTYK USB. WKŁADA SIĘ DO GNIAZDA Z OPOREM, PRODUKT DZIAŁAJĄCY POPRAWNIE

  • Producent: Logitech
  • przeznaczenie: do biura
  • rodzaj: nauszne
  • komunikacja z urządzeniem: przewodowa
  • długość przewodu: 1.8 m
  • typ głośnika: magnes neodymowy
  • pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz
  • złącze: 1 x USB
  • kolor: czarny
  • Kompatybilność: Windows
  • mikrofon: tak
  • pasmo przenoszenia mikrofonu: 10 - 6 500 Hz
  • Waga: 130 g
  • Kod producenta: 981-000480

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 23E

Szablony produktu

  • Aktywne tłumienie hałasu:

    tak

  • Cechy dodatkowe:

    wbudowane przyciski sterujące

  • Długość przewodu:

    1.8

  • EAN (GTIN):

    5099206038868

  • Głębokość produktu:

    24

  • Impedancja:

    20

  • Materiał:

    tworzywo sztuczne

  • Mikrofon:

    tak

  • Pasmo przenoszenia:

    20 - 20000

  • Regulacja głośności:

    tak

  • Stan:

    Powystawowy

  • Szerokość produktu:

    18

  • Waga produktu:

    130

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:

    312

  • Wysokość produktu:

    22.5

  • Załączone wyposażenie:

    - Zestaw słuchawkowy USB; - Dokumentacja;

Polecamy