Wczytuję dane...
Model: STOGA
Kod producenta: STOGA
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: STOGA

Słuchawki bezprzewodowe TWS Stoga S2 - defekt

Uwagi: produkt powystawowy

Lewa słuchawka się nie paruje

Opakowanie otwarte / naruszone

Prawdziwe wrażenia z połączenia bezprzewodowego - nigdy nie będziesz się martwić plątaniną przewodów podczas korzystania ze słuchawek bezprzewodowych, ponieważ nie używają żadnych połączeń przewodowych, a połączenie jest silne na odległości 10m.

NAJNOWSZE SŁUCHAWKI BLUETOOTH 5.0 - Najbardziej stabilne połączenie, niskie opóźnienie synchronizacji głosu. Dzięki podwójnej prędkości transmisji, zapewniającej niezawodną łączność do 10m, zapewnia niesamowity dźwięk o wysokim odwzorowaniu. W pełni bezprzewodowe słuchanie muzyki, oglądanie filmów, granie w gry, połączenia konferencyjne w biurze lub rozmowy wideo w celu dzielenia się szczęściem z rodziną i przyjaciółmi.

ULEPSZONA WODOODPORNOŚĆ IPX7 - Ulepszone wodoodporne słuchawki IPX7. Możesz nawet nosić go pod prysznic lub używać w deszczowe dni, dobrze chroniony przed przypadkowym wpadnięciem do wody. Odporny na pot podczas joggingu, pieszych wędrówek, uprawiania sportu, spacerów, biegania, wspinaczki, jazdy na rowerze, ćwiczeń na siłowni lub innych aktywności na świeżym powietrzu. Tylko jeden krok super łatwe do automatycznego połączenia z urządzeniem.

POŁĄCZENIE I WYGODNY DESIGN - Bezprzewodowe wkładki douszne STOGA S2 zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie pasowały do ​​Twojego ucha. Wiesz, mają dobre połączenie. Ale zestawy słuchawkowe powinny być podłączone z prawej, a następnie z lewej strony

Katalog: 28A

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    630934875810

  • Stan: 

    Powystawowy

Polecamy