Wczytuję dane...
Model: EVOLVE 65 MS Stereo
Kod producenta: 6599-823-399
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Zestaw Jabra Evolve 65 MS Stereo+ChargingSt

UWAGA: PRODUKT NOWY, BRAKUJE ADAPTERA .

Zapewnia lepsze rozmowy

Zestaw Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, aby zapewnić lepsze rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

Zachowaj koncentrację

Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany głównie w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Doskonała technologia redukcji szumów zapewnia spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, skutecznie stwarzając strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, aby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są szczególnie przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który sygnalizuje, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

Zachowaj elastyczność

To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC umożliwia podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Głośniki umożliwiają wygodny i łatwy dostęp do najczęściej stosowanych funkcji, co zwiększa elastyczności użytkownika i umożliwia większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możesz też całkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu z łatwością zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na zestaw osobisty.

Zoptymalizowany dla Microsoft Lync

Zestaw Jabra EVOLVE 65 MS stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację zestawu słuchawkowego typu "Plug & Play". Zestaw słuchawkowy działa idealnie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

Parametry:

- Łączność Bluetooth 3.0 (zasięg do 30 m)

- Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync

- Złącze USB Jabra Link 360

- Oprogramowanie Jabra PC Suite

- PeakStop

- Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)

- Mikrofon z redukcją szumów

- Wysięgnik typu Midi

- Czas rozmów: do 10 godzin

- Ładowanie przez USB (microUSB>USB)

- Poduszka słuchawki wykonana z syntetycznej skóry

- Certyfikaty: Atest Avaya i Cisco

- Podwójna łączność - jednoczesne połączenie z komputerem i urządzeniem Bluetooth

- Wskaźnik zajętości (sygnalizacja dostępności)

- Dynamiczny głośnik 28mm

- Certyfikat: Microsoft

- Stacja ładowania USB-A

- Standard: Stereo

KATALOG: 12

Szablony produktu

  • Cechy dodatkowe:

    Automatyczne wyłączanie zasilania,Bluetooth,Przewodowy i Bezprzewodowy,Tak,USB,Wersja Bluetooth: 4.0,Wskaźnik ładowania baterii

  • Czas czuwania:

    288

  • Czas rozmów:

    10

  • EAN (GTIN):

    5706991020663

  • Funkcje:

    NFC,redukcja szumów

  • Stan:

    Nowy

  • Waga produktu:

    310.3

  • Waga produktu z opakowaniem jednostkowym:

    0.58

  • Wersja Bluetooth:

    Bluetooth 4.0

  • Załączone wyposażenie:

    Etui podróżne,Skrócona instrukcja obsługi

  • Zasięg:

    30

Polecamy