Wczytuję dane...
Kod producenta: SP9
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN

Inteligentna wtyczka Tenda SP9

Steruj swoimi urządzeniami, takimi jak lampy, telewizory lub ekspresy do kawy za pośrednictwem tego gniazda WLAN. Dzięki aplikacji Beli masz dostęp do swoich urządzeń również w podróży. Ponadto gniazdem WLAN można wygodnie sterować głosem za pośrednictwem Amazon Alexa lub Asystenta Google.

Dzięki monitorowi zużycia energii możesz monitorować i kontrolować zużycie energii przez swoje urządzenia w czasie rzeczywistym. Możesz także przeglądać historię zużycia energii przez poszczególne urządzenia. Możesz więc zidentyfikować potencjalnych pożeraczy energii i zaoszczędzić pieniądze.

Zaprogramuj harmonogram lub funkcję timera. Gniazdo WLAN włącza się lub wyłącza automatycznie, zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Na przykład możesz zaprogramować światła, aby włączały się automatycznie o zmierzchu.

Może być również używany do zapobiegania przeładowaniu telefonu komórkowego/komputera/pojazdu elektrycznego. Maksymalna moc: 16A, 3,8KW. Do działania nie jest wymagany żaden dodatkowy koncentrator. Tylko Wi-Fi 2,4 GHz.

Zabezpieczenie przed dziećmi: Wiele niezależnych osłon bezpieczeństwa sprawia, że ​​styki gniazda nie są otwarte, dodatkowo ochrona przed przepięciami + 750 ° materiały zmniejszające palność w celu ochrony dzieci i zwierząt domowych przed porażeniem prądem.

Tryb poza domem: W tym trybie gniazdo WLAN symuluje Twoją obecność, na przykład podczas dłuższego urlopu. Twoje światła będą wtedy losowo włączać się i wyłączać, aby wyglądało na to, że jesteś w domu.

KATALOG: 37E

Szablony produktu

  • EAN (GTIN): 

    6932849428964

  • Seria: 

    SP9

  • Stan: 

    Nowy