Wczytuję dane...
Kod producenta: ---
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: RAPOO

ZESTAW RAPOO K8000M KLAWIATURA + MYSZKA QWERTZ DE

UWAGA: PRODUKT Z WYSTAWY SKLEPOWEJ, OPAKOWANIE ZASTĘPCZE, NIEMIECKI UKŁAD KLAWISZY

Klawiatura klasyczna

Postaw na klasykę i sprawdzone rozwiązania. Klasyczna konstrukcja klawiatury cieszy się nieprzemijającą popularnością. W odróżnieniu od klawiatury wyspowej, posiada wypukłe przyciski o odpowiedniej wielkości, które doskonale pracują pod palcami i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Klawiatury klasyczne działają z dużą precyzją i są bardzo wytrzymałe.

Sensor optyczny

Mysz z wysokiej klasy sensorem optycznym zapewnia precyzję działania i bezproblemową pracę. Postaw na sprawdzone i najpopularniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko na idealnie gładkiej podkładce, ale nawet bezpośrednio na powierzchni biurka. Sensor optyczny zapewni wygodę działania zarówno przy wysokich, jak i przy niższych ustawieniach czułości DPI urządzenia.

Uniwersalny profil

Ten model myszki ma uniwersalny profil, a to oznacza, że jest to odpowiedni wybór praktycznie dla każdego użytkownika. Mysz uniwersalna będzie wygodna w użytkowaniu zarówno dla osoby praworęcznej, jak i leworęcznej. Odpowiedni kształt i wyprofilowanie sprzyjają wygodzie użytkowania, a uniwersalny profil powoduje, że tą myszką każdy może posługiwać się w bezproblemowy i komfortowy sposób.

Inteligentnie przełączaj się między wieloma urządzeniami

Combo inteligentnie łączy się z działającym urządzeniem. Łączą wiele urządzeń i przełączają się między nimi z łatwością. Upraszczają skomplikowane korzystanie z wielu platform i spełniają wymagania wielozadaniowe.

OFERTA SPRZEDAŻY OBEJMUJE JEDYNIE ELEMENTY WIDOCZNE ZA ZDJĘCIACH

KATALOG: 44E

Szablony produktu

  • Stan: 

    Powystawowy